O nás

O nás


Jsme specializovaný maloobchod a velkoobchod zabývající se prodejem náhradních dílů do osobních, užitkových i nákladních vozů, distribucí olejů a kompletního sortimentu pro autolakovny.

Prodej je zabezpečen denně přímo na pobočce v ulici Palackého 69 ve Vodňanech, dále čtyřmi rozvozovými linkami a v současné době i e-shopem.

 

Historie

Svou první prodejnu AUTO-LENC otevřel pan Kamil Lenc v roce 1998. Podnikat začal v prostorách o výměře 78 m2 v ulici Palackého 80 ve Vodňanech.

Se stále se zvyšujícím zájmem zákazníků o služby AUTO-LENC bylo brzy nezbytné zabývat se personálními a prostorovými kapacitami. V roce 2001 nastoupil první zaměstnanec a do současné doby se ochotný a profesionální personál rozrostl na počet deseti zaměstnanců. Nedostatečné prostorové kapacity byly vyřešeny v roce 2004, kdy byla otevřena nová moderní provozovna na adrese Palackého 69 ve Vodňanech. V přízemí se nachází prodejna a sklady, první patro slouží pro administrativu. Tento objekt je součástí obchodního jmění podnikatele.

Díky téměř patnáctiletému působení na trhu nabízíme kvalitní a praxí ověřený sortiment zboží, rychlé služby a za samozřejmost považujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi.